Dijital Sağlık Ajansı olarak; sağlık profesyonellerinin ve sağlık kurumlarının dijital dünyada çok daha görünür olmasını sağlayan çözümler üreten disiplinli, dinamik ve tecrübeli bir ekibiz. Rüzgar Dijital Reklam Ajansı’nın bir markası olarak yapılandırdığımız Dijital Sağlık Ajansı’nda her biri alanında deneyimli ve yenilikçi ekibimizle sizlere şu hizmetleri sağlıyoruz:

  • Web Sitesi,
  • SEO,
  • Sosyal Medya,
  • Google Reklam,
  • İçerik Üretimi.

Doktorlara özel, özgün web siteleri tasarlıyoruz. Bu sitenin içeriklerini de sağlık alanında güncel ve doğru bilgiler ile taçlandırıp sizleri bir üst basamağa taşıyoruz. İçeriklerimizi SEO uyumlu hazırlıyor ve sitenizin ziyaretçileri tarafından anlaşılır bir biçimde okunmasını sağlıyoruz.

SEO çalışmaları, web sitenizin arama motorlarında ön plana çıkmanızı ve daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Düzenli yapılacak çalışmalar ile siteniz organik olarak yükselir. Google Reklam hizmeti, bu yükselişiniz sırasında hedef kitlenize daha hızlı ulaşmanız için yardımcı olur.

Sosyal medya yönetimi ile internet ortamındaki diğer sosyal platformlarda da aktif olmanızı sağlıyoruz. Etkileyici içerikler ve tasarımlar ile güncel trendlere uyum sağlamanıza katkıda bulunuyoruz. Bu süreçte bütün gelişmeleri takip ediyor ve yenilikleri yakalıyoruz.

Günümüze kadar pek çok sağlık profesyoneli ile dijital dünyada yol arkadaşlığı yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Doktorlarımızı ve sağlık kurumlarımızı geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz!

Referanslarımıza ulaşmak için tıklayınız!  

Güncel başarılarımıza ulaşmak için tıklayınız!  

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!