• Tam İstediğim Gibi Bir Web Sitesi Yaptılar!

  Dijital Sağlık Ajansı ekibi, tam istediğim gibi bir web sitesi yaptı ve SEO çalışmalarımı yönetiyor. Tüm arkadaşlarıma önerdiğim bu ekip çok çalışkan ve disiplinli. Gökçe ve Seçil hanımlar işlerini çok iyi yapıyor ve ilgililer.


  Prof. Dr. Erdal Türk
  Çocuk Cerrahisi Uzmanı
 • Bu Profesyonel Ekibe Çok Teşekkür Ederim!

  İnternet ortamındaki tüm işlerimi Serkan Bey, Seçil Hanım ve tüm ekibe emanet ettiğim için çok mutluyum. Web sitem, SEO ve sosyal medya çalışmalarımla birlikte video çekimlerimi de Dijital Sağlık Ajansı yürütüyor. Bu profesyonel ekibe çok teşekkür ederim.


  Doç. Dr. Hakan Delibaş
  Psikiyatr
 • İsteklerim çok hızlı karşılanıyor!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile uzun yıllardır iletişimimiz sürüyor. Bu iletişim son 2 yıldır web sitemin yenilenmesi, SEO çalışmalarına ve içerik üretmeye son hız başlanması ile çok daha güçlendi. Seçil Hanım’ın ne istediğimi anlaması ve ekibin hızlı bir şekilde uygulaması gerçekten muazzam bir deneyim. Teşekkür ederim.


  Prof. Dr. Mustafa Kıraç
  Üroloji ve Robotik Cerrahi Uzmanı
 • Çok kısa bir süre içinde, eksiksiz bir şekilde yenilenmiş beğenime uygun harika bir web sayfam oldu!

  Eski kişisel web sayfamın yapımında ve güncellenmesinde yaşadığım olumsuzluklar nedeniyle dijital reklam ajansı arayışına girdim ve Rüzgar Dijital ile tanıştım. Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile iletişime geçtikten çok kısa bir süre içinde, eksiksiz bir şekilde yenilenmiş, güvenli, güncel ve beğenime uygun harika bir web sayfam oldu. Tüm ekip çok profesyonel, disiplinli, iletişimi kuvvetli ve koordineli olarak benim isteklerimi ve beğenilerimi dikkate alarak hızlıca web sayfamı yeniledi. Kendilerine çok teşekkür ederim ve kendileriyle çalışmaya devam etmekten mutluluk duyarım.


  Doç Dr. İhsan Doğan
  Beyin, Omur ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı
 • Rüzgar Dijital ile çalışmamız neredeyse 10 yılı buldu.

  Web sayfa tasarımları ve bunların devamlılığının sağlanması günümüze bilinen büyük sorunlardır. Bugün var olan firmaların pek çoğunu yarın göremiyorsunuz, kaybolup gidiyorlar. Önceden birkaç kez bunu yaşadım.

  Rüzgar Dijital ile çalıştığımız süre boyunca alanları ile ilgili tüm konularda her zaman kendilerini yanımda hissettim. Yıllardır beraberlik sorunsuz bir şekilde yürüdü. Alanında profesyonel olan firmanın ayrıca yeniliklere açık olması da beni mutlu eden unsurlardan.

  Birlikte çalışmalarımız boyunca bu konularda geniş tecrübeler kazanmamı ve katkılar sağladılar. Desteklerini eksik etmeyen, her aradığımda kolayca ulaşabildiğim Rüzgar Dijital ekibinin çalışanlarına, başta Serkan Beye, ekibinde yer alan Seçil Hanıma teşekkürlerimi bildiririm..


  Op. Dr. A. Ahmet ŞİRİN
  KBB ve Baş Boyun Cerrahisi
 • İsteklerimin hızlı karşılanmasından ve nitelikli çalışmalarından çok memnunum!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ekibi tam istediğim gibi bir web sitesi yaptılar. İsteklerimin hızlı karşılanmasından ve nitelikli çalışmalarından çok memnunum. Tüm ekibe teşekkür ederim.


  Doç. Dr. Aret Çerçi
  Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
 • Rüzgar Dijital iletişim konusunda güçlü ve işini ciddiye alan bir ekip!

  Çok uzun zamandır tanışıklığım olan Rüzgar Dijital Reklam Ajansı’nı diğer ajanslardan ayıran en belirgin özelliği; iletişim konusunda güçlü olmaları ve yaptıkları işi ciddiye almaları. Dijitaldeki işlerinde kurumsal ve ciddiyet isteyen hekim arkadaşlarıma hiç düşünmeden Rüzgar Dijital Reklam Ajansı’nı öneriyorum. Sevgili Seçil Hanıma ve Serkan Beye çok teşekkür ederim.


  Dr. Cevat Bayrak
  Radyoloji Uzmanı
 • Web sitemin yönetimini iyi ki bu ekibe emanet etmişim!

  Rüzgar Dijital ile iletişimim 8 sene öncesine dayanıyor. Web sitemin yönetimini iyi ki bu ekibe emanet etmişim. İşlerinde çok iyiler ve disiplinliler. Hekim arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim Rüzgar Dijital Reklam Ajansı’na teşekkürler.


  Dr. Tanju Adalı
  İç Hastalıkları Uzmanı
 • Rüzgar Dijital ekibi internet ortamındaki tüm ihtiyacımı karşılıyor!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile tanışıklığımız 10 yıl kadar oldu. Değerli Serkan Bey ve ekibi internet ortamındaki tüm ihtiyacımı karşılıyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.


  Dr. Ender Vardar
  Hipnoterapist & Psikoterapist
 • Rüzgar Dijital ekibi internet ortamındaki her adımımda en büyük destekçim!

  Uzun yıllardır birlikte çalıştığım Serkan Bey ve Rüzgar Dijital ekibi internet ortamındaki her adımımda en büyük destekçim. Web sitem, SEO çalışmalarım ve sosyal hesaplarım onlara emanet.


  Prof. Dr. Zeki Tunç
  Göz Hastalıkları
 • SEO çalışmaları ile ziyaretçi sayılarım konusunda çok başarılı işler yürütüyorlar!

  Uzun yıllardır istediğim gibi bir web sitesine sahip olamamıştım. Birkaç yıl önce Rüzgar Dijital ile tanıştım. Hem istediğim gibi bir web sitesi oluşturdular hem de SEO çalışmaları ile ziyaretçi sayılarımı yükselttiler. Bundan sonra da Rüzgar Dijital ile devam etmek istiyorum.


  Prof. Dr. Ömer Bender
  Genel Cerrahi Uzmanı
 • Hızlı ve güvenilir bir ekip, yıllardır sorun yaşamadan çalışıyoruz!

  Web sitemin tasarımını ve yönetimini 9 yıldır Rüzgar Dijital yapıyor. Hızlı ve güvenilir bir ekip olan Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile hiç sorun yaşamadan yıllardır çalışıyoruz. Seçil Hanıma ve tüm ekibe teşekkürler.


  Prof. Dr. Uğur Saygılı
  Kadın Hastalıkları ve Jinekolojik Onkoloji
 • Rüzgar Dijital gibi işini ciddiye alan bir ekip bulmak çok zor!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı işini çok ciddiye alan bir ekip. Serkan Bey ve ekibine teşekkür ederim.


  Özer Akıncı
  Diş Hekimi
 • Tüm ihtiyaçlarım kusursuz bir şekilde karşılıyorlar!

  Uzun yıllardır tanıdığım Serkan Bey ve ekibi ile internet ortamındaki tüm ihtiyaçlarım kusursuz bir şekilde karşılanıyor. Web sitemden çok memnunum. Yönetim konusunda bugüne kadar hiç sıkıntı çekmedim. Rüzgar Dijital ekibine teşekkür ederim.


  Prof. Dr. Özgür Öztürk
  Psikiyatrist
 • Tüm isteklerimi çok hızlı bir şekilde karşıladılar!

  Ajans ekibini uzun süredir tanıyorum. Çok sevdiğim bir web sitesi yaptılar ve tüm isteklerimi çok hızlı bir şekilde karşıladılar. Tüm ekibe teşekkür ederim.


  Op. Dr. Mert Bilgili
  KBB ve Baş Boyun Cerrahisi
 • Rüzgar Dijital gibi işini ciddiye alan, disiplinli ve samimi bir ekip bulmak çok zor!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile uzun süreden beri birlikte çalışıyoruz. İşini ciddiye alan, disiplinli ve samimi bir ekip bulmanın zor olduğu bu dönemde Rüzgar Dijital ekibi tüm isteklerimi çok hızlı ve nitelikli bir şekilde karşılıyor.


  Dr. Serkan Bengisu
  Dil ve Konuşma Terapisti
 • Tüm sorularıma cevap veriyor, tüm sorunlarımı çözüyorlar!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile son birkaç yıldır çalışıyoruz ve çalışma yöntemlerinden oldukça memnunum. Web sitem, sosyal mecralarım ve Google hesabım ile ilgili tüm sorularıma cevap veriyor ve tüm sorunlarımı çözüyorlar. Tüm ekibe teşekkür ederim.


  Uzm. Dr. Canan Yıldırım
  Çocuk Nörolojisi Uzmanı
 • SEO çalışmaları sayesinde hedeflerime daha kolay şekilde ulaşıyorum!

  Yaklaşık 10 yıldır internet ortamındaki çalışmalarımı Rüzgar Dijital Reklam Ekibi yürütüyor. Web sitem tam istediğim gibi oldu ve SEO çalışmaları sayesinde hedeflerime daha kolay şekilde ulaşıyorum. Sevgili Seçil Hanım, Serkan bey ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.


  Op. Dr. Burhan Karabağ
  Genel Cerrahi Uzmanı
 • Geri Dönüşlerden Çok Memnunum!

  Rüzgar Dijital ile yaklaşık 10 yıldır tanışıklığımız sürüyor. 2 – 3 kez yenilenen web sitemde son 2 senedir SEO yapılıyor ve geri dönüşlerden çok memnunum. Kendilerine müteşekkirim.


  Op. Dr. Berkhan Savaşçın
  Genel Cerrahi Uzmanı
 • Web sitesi ve Sosyal Medya Çalışmalarından Çok Memnunum

  Rüzgar Dijital ile 15 yıldır birlikte çalışıyoruz ve hiç ayrılmadık. Serkan Bey, Seçil Hanım ve tüm ekip oldukça hızlılar ve iyi işler çıkarıyorlar. Web site güncellemeleri ve sosyal medya çalışmalarından çok memnunum.


  Op. Dr. Özgür Erdem
  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
 • Sağlık Alanında Çok Başarılılar

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı; sağlık alanında çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Çalışmalarından çok memnun olduğum gibi; Seçil Hanım’ın iletişimi ve iş bitiriciliği ile her konuda çok hızlı ilerliyoruz.


  İnanç Çağlayan
  Radyoloji Uzmanı
 • Arzu Ettiğimiz Noktaya Rüzgar Dijital ile Geldik!

  Uzun süredir dijital ortamdaki aktivitelerimi sürdüren Rüzgar Dijital Reklam Ajansı’nın nitelikli çalışma sistemi ve istikrarı ile arzu ettiğimiz noktaya geldik. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.


  Doç. Dr. Adnan Çoban
  Psikiyatrist & Psikoterapist
 • 2 yıldır çalışıyoruz, verimli dönüşler alıyorum!

  İnternet ortamındaki ihtiyaçlarımı belirleyip 2 yıl önce çalışmaya başladık. Oldukça verimli dönüşler aldım. Rüzgar Dijital ekibine teşekkür ederim.


  Op. Dr. Dilek Bağdatlı
  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Uzmanı El Cerrahisi Yan Dal Uzmanı
 • Dijital ortamı artık düşünmüyorum, büyük bir yükü aldılar!

  Web sitem yerle bir olmuşken böylesine iyi ve hızlı bir ekiple tanıştığım için çok mutluyum. Güler yüzlü ve pozitif olmalarının yanı sıra profesyonel de olan Rüzgar Dijital ekibine çok teşekkür ederim. Dijital ortamı artık düşünmüyorum. Büyük bir yükü aldılar.


  Prof. Dr. Erkan Tarhan
  Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı
 • Hem Manisa hem İzmir’de çok iyi dönüşler alıyorum!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı ile web sitesi, SEO ve video çekimi çalışmalarımı yürütüyoruz. Profesyonel ve samimi ekibi ile hem Manisa hem de İzmir’de çok iyi dönüşler alıyorum. Tüm ekibe, özellikle de Seçil Hanım’a teşekkür ederim.


  Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan
  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Uzmanı
 • Rüzgar Dijital ekibi benim internet ortamındaki şansım

  Değerli meslektaşımın referansı ile tanıştığımız Rüzgar Dijital ekibi benim internet ortamındaki şansım. 3 yıldır gerek kaliteli içerikler oluşturarak gerekse de anahtar kelimelerimi üst sıralara çıkararak başarıyı yakalıyorlar.


  Prof. Dr. Serdar Özbaş
  Meme Hastalıkları ve Endokrin Cerrahisi Uzmanı
 • Hızlı dönüş ve nitelikli çalışma!

  Rüzgar Dijital Reklam Ajansı; internetteki tüm ihtiyaçlarımı 3 yıldır karşılıyor. Hızlı dönüş ve nitelikli çalışmalarından dolayı teşekkürler.


  Op. Dr. Ayşe Darama
  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!