Dijital Sağlık Ajansı olarak internet ortamındaki tüm ihtiyaçlarınıza göre stratejiler geliştiriyor; planlı ve istikrarlı çalışmalar sonucunda başarıyı yakalıyoruz.  

Daha önce çalıştığınız ajanslar ile yaşadığınız kötü deneyimleri unutturuyor; adınızı markalaştırıyor ve her mecrada markanızı yüceltmek için gerekli çalışmaları sürdürüyoruz.  

Tanışma  

Kendimizi, referanslarımızı, çalışma yapımızı ve elde ettiğimiz başarılar ile istatistikleri sizin değerlendirmenize sunuyoruz.  

Görüşme öncesinde adınızın ve markanızın dijital ortamlardaki durumu hakkında profesyonel ekibimiz ile ön çalışma gerçekleştiriyor; ayrıntılı bir değerlendirme oluşturuyoruz. Dijital alandaki izlerinizi araştırıyor; söz konusu izleri nasıl daha kalıcı ve güçlü hale getiririz; stratejiler geliştiriyoruz.  

Hizmetlerimiz 

Web sitesi tasarımı, SEO, sosyal medya, içerik üretimi/yönetimi ve dijital mecralardaki reklam hizmetlerimizi anlatıyor; hangi çalışmalara ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz.  

Hizmetlerimizi kısaca aşağıdaki şekilde aktarabiliyoruz; 

Web Tasarım 

SEO uyumlu web tasarımlarımızla alanınıza uygun web sitesi hazırlıyoruz. Hizmetlerinizin tanıtımı için web sitenizin oluşturulması ilk adımdır. Hem dijital pazarlama hem de geleneksel pazarlama yöntemlerinde web sitesi olmazsa olmaz ihtiyaçlarınızdan biridir. Örneğin sosyal medya ya da Google reklam çalışmalarında web sitenizin SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı bir şekilde oluşturulması gerekir. Aynı zamanda tavsiye yöntemi ile sizi ziyaret edecek müstakbel hastalarınız da muayenehanenizden önce web sitenizi ziyaret edecektir.  

İçerik Üretimi ve Optimizasyonu  

Endüstri 4.0 dönemini yaşadığımız bugünlerde de diğer dönemlerde olduğu gibi kaliteli içeriklere sahip olmanız gerekiyor. İçerik kraldır, evet. Ancak bunun yanı sıra kaliteli ve alanınızda uygun şekilde üretilmiş içerikler ile hem SEO hem de sosyal medya çalışmalarınızın başarıya ulaştırılmasında önemli bir kıstastır.  

İçerik kavramı sadece metin yazarlığı ile ilişkilendirilmemelidir. Görsel, video ve ses içeriklerinin de dijital pazarlama yöntemlerinde önemi büyüktür. 

 • Web sitesi içeriklerinizi özgün bir şekilde yazıyoruz.  
 • Sosyal medya içeriklerinizi alanınıza uygun üslupta konsept geliştirerek yazıyoruz.  
 • Web sitesi görsellerinizi lisanslı görsel içerikler yardımı ile oluşturuyoruz.  
 • Sosyal medya görsellerinizi marka değerinizi yansıtacak konseptte tasarlıyoruz.   
 • Sosyal medya videolarınızı; gerek Facebook ve Instagram’ın gerektirdiği koşullarda gerekse de hastalarınızın ve müstakbel hastalarınızın ilgisini çekecek şekilde tasarlıyoruz.  
 • Hali hazırda var olan videolarınızı yeniden düzenleyerek web sitenizde ve sosyal mecralarınızda kullanıyoruz.  
 • Yeni video içerikler oluşturuyoruz.  
 • Web sitenizde bulunan metinleri sese dönüştürerek web sitenizde yayınlıyoruz.  
 • Ses içeriklerinizi Spotify ve Google Podcast gibi mecralarda yayınlıyoruz.  
 • Video içeriklerinizi metne dönüştürerek içeriklerinizi zenginleştiriyoruz.  

SEO  

SEO çalışması web sitenizi Google’a uygun şekilde optimize edilmesidir.  

Pek çok ajansın uyguladığı gibi birkaç anahtar kelime ile çalışmalarımızı sınırlandırmıyor; web sitenizin tüm sayfalarında optimizasyon çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. 

Web sitenizdeki içeriklerin arama motorlarına uygun bir şekilde yeniden düzenlenmesi, eksik içeriklerin yazılması, kopya içeriklerinizin özgünleştirilmesi ile başlayan SEO çalışmalarımız; sitenizin hızlandırılması çalışmaları ile devam ediyor. Geliştirdiğimiz stratejiler ile Google arama sonuçlarında web sayfalarınızın üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Aynı zamanda içeriklerinizin özel alanlarda yer alması amacıyla ekstra işlemler gerçekleştiriyoruz.  

SEO çalışmasının uzun soluklu bir çalışma olduğu unutulmamalı; sabır ve istikrarlı bir çalışma süreci gerektirdiği unutulmamalıdır. Sağlık alanında deneyimli ekibimizin oluşturduğu stratejiyi adım adım uygulaması sonucunda hedeflenen ziyaretçi sayısını ve kelime sıralamalarını sağlıyoruz.    

Sosyal Medya  

Adınızın, alanınızın, muayenehane ya da kliniğinizin konumunun daha kalabalık kitlelere kısa sürede ulaşması için yürüttüğümüz sosyal medya çalışmalarında metin, görsel ve video içeriklerinizi planlı bir şekilde oluşturuyoruz. Hedef kitle ve rakip analizi değerlendirmesi sonucunda size özel bir strateji geliştirerek Facebook sayfanız ve Instagram hesabınızı yönetiyoruz. Her iki mecranın özellikle son dönemde sıklıkla güncelleme aldığını göz önüne alarak içerik stratejimizi her yeni güncellemede yeniden oluşturuyoruz. Sağlık alanındaki sosyal medya kurallarına hakim; yasal süreci bilen ekibimiz ile içeriklerinizi oluşturuyor ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.  

Google Reklam

Google reklam ve sosyal medya reklamları ile belirlediğiniz konular ile ilgili hastalara daha kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayırdığınız bütçeyi en düşük ücretle en yüksek etki sağlanması için uygun içerik ve hedef kitle optimizasyonlarını belirliyoruz.  

Sizi Dinliyoruz 

Bizlerle paylaştığınız istek ve görüşlerinizin yanı sıra hedeflerinizi değerlendirerek dijital alanda uygulayacağımız stratejileri belirliyoruz.  

 • Hangi hizmete ne ölçüde ihtiyaç duyuyorsunuz?  
 • Dijital alandaki çalışmalardan beklentileriniz neler?  

Sorularının yanıtlarını sizden alıyor; çalışmalarımızı size uygun şekilde planlıyoruz. Örneğin; bir web siteniz var ve uzun yıllar SEO çalıştığınız halde beklediğiniz dönüşü alamadınız. Bu durumun nedenlerini değerlendiriyor ve aynı negatif süreci tekrar yaşamamanız için hedeflerimizi net bir şekilde belirliyoruz.  

Strateji ve Planlama 

Kararlaştırdığımız çalışmalar için stratejimizi belirliyoruz ve ön hazırlık yapıyoruz; ekibimiz ile yaptığımız toplantılar sonucunda sizin için en uygun çalışma disiplinine başlıyoruz.  

Web sitenizin oluşturulması sürecinde metin yazarlığı ekibimiz aynı süreçte eksik içeriklerinizi üretiyor ve onayınıza gönderiyor olacaktır. Bununla birlikte tanı ve tedavi yöntemlerine uygun lisanslı görsel içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirecektir. SEO ekibimiz ve sosyal medya ekibimiz hedef kitle analizinizi değerlendirecek ve rakiplerinizi izlemeye başlayacaktır.  

Web sitenizin yayın onayını sizden aldıktan sonra dijital alanda ilk adımınızı atmış olacak ve bundan sonraki süreçte 360 derece çalışmalarımız ile size uygun her mecrada adınız bulunacaktır. SEO ve sosyal medya çalışmalarımız aylık planlama ve raporlama şeklinde ilerlemektedir. Çalışmalarımız boyunca sürekli iletişimde olacağız ve gerek içerik onayları gerekse de raporlamalar için mail kutunuzu kontrol etmeniz gerekecektir.  

Başarı ve Raporlama  

Raporlama; ekibimiz için durup geçmişe bir bakış attığımız hatalarımızdan ders çıkardığımız; başarılarımızı daha da perçinleyecek yeni fikirler geliştirdiğimiz bir süreçtir. Her ayın ilk haftası çalışmalarınız ile ilgili raporları çıkaracak ve size göndereceğiz. Bu süreçte bir sonraki ay sizin için hangi konuda ne yaparsak hedeflerimize daha da yaklaşmış; başarı sınırlarını aşmış oluruz değerlendirip yeniden planlayacağız.  

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!