Psikiyatrist Doç. Dr. Hakan Delibaş; SEO, sosyal medya ve video prodüksiyon ihtiyaçları için Dijital Sağlık Ajansı’nı tercih etti!

SEO çalışmaları ve sosyal medya çalışmalarını yürüttüğümüz sevgili doktorumuz Doç. Dr. Hakan Delibaş’a aynı zamanda soru-cevap videolarının çekimi ve prodüksiyon işlemlerini de tamamladık.

Obezite & Metabolik Cerrahi uzmanı Prof. Dr. Koray Tekin’in web sitesi ve SEO çalışmalarını Dijital Sağlık Ajansı Yürütüyor!

Alanında oldukça başarılı çalışmalara imza atan Prof. Dr. Koray Tekin’e tam istediği gibi bir web sitesi hazırlamanın ve SEO çalışmalarında kısa sürede yüksek performans elde etmenin gurunu yaşıyoruz!

Türkçapar Bariatrics, dijital yolculuğuna Dijital Sağlık Ajansı ile Devam Etme Kararı Aldı!

Obezite tedavisinde ve gastrik ameliyatlarda uzun yıllardır üstün başarılara imza atan Prof. Dr. Sayın Ahmet Türkçapar ve ekibinden oluşan Türkçapar Bariatrics’in web sitesi Dijital Sağlık Ajansı’na emanet.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı değerli doktorumuz Op. Dr. Yasemin Çakar Kement'in yeni web sitesi yayında!

Gebelik takibi ve doğum, jinekolojik onkoloji, genital estetik ve vajinismus alanlarında başarılı çalışmalar gerçekleştiren Op. Dr. Sayın Yasemin Çakar Kement’in web sitesi ve SEO stratejisi Dijital Sağlık Ajansı’na emanet!

Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan Youtube Kanalını Bize Teslim Etti

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan’ın estetik uygulamalar ile ilgili soru – cevap videolarını en kısa sürede Youtube kanalında yayınlayacağız.  

Dr. Ender Vardar'ın Sosyal Medya Reklam Başarısı

Uzun süredir web sitesi, SEO ve sosyal medya çalışmalarını yönettiğimiz Dr. Ender Vardar’ın etkinlik reklamında kampanya bitmeden kontenjanı doldurmayı başardık! 

Psikiyatrist& Psikoterapist Doç. Dr. Adnan Çoban’ın SEO Çalışmalarında Büyük Başarı

Psikiyatrist& Psikoterapist Doç. Dr. Adnan Çoban’ın web sitesinde uyguladığımız SEO çalışmaları her geçen gün meyve vermeye devam ediyor!

Prof. Dr. İsmail Koçak İçin Uyguladığımız Google Reklam Çalışmalarında Muazzam Dönüşler Alıyoruz

Google reklam çalışmalarını yürüttüğümüz www.drvoice.com.tr için tıklama oranımız %20’lere ulaştı.

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!