Klinik Psikolog- Psikoonkolog Begüm Kaplan, web sitesinin tasarımının yenilenmesinde yeniden bize güvendi

Klinik Psikolog- Psikoonkolg Begüm Kaplan daha önce de tarafımızca haazırlanmış olan web sitesini yenilemek istediğini belirtti. Ardından web sitesinin tasarımının yenilenmesinde yeniden bize güvendi.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Pelin Özdemir web site çalışmalarında bizi tercih etti!

Göğüs hastalıkları alanında uzman Dr. Pelin Özdemir’in web sitesi artık bize emanet. Göğüs hastalıkları, ozon terapi, fonksiyonel tıp hakkında detaylı bilgilerin ve videoların yer aldığı web sitesinin tasarımını gerçekleştirdik.

Web sitesi tasarım çalışmaları arasına Nörogelişimsel Psikiyatri Derneği de katıldı!

Nörogelişimsel bozukluklara sahip kişilerin yaşadığı problemler ile ilgili meslektaşların bir arada deneyim paylaşımı yapıldığı Nörogelişimsel Psikiyatri Derneği’nin web sitesi tasarımını yapmaktan mutluluk duyuyoruz!

Dr. Meltem Bozacı Kılıçoğlu’nun web sitesi yayında!

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Meltem Bozacı Kılıçoğlu’nun web sitesini yayına aldık. Baş ve boyun hastalıklarının tedavisi, sinüzit, çocuklarda KBB hastalıkları ve aynı zamanda estetik işlemler alanında uzman doktorumuz, web sitesinin kontrolünü bize bıraktı!

AestheticFace İstanbul web sitesinin tasarımını yaptık. Sosyal medya çalışmaları da bize emanet!

Uzun zamandır çalıştığımız sevgili doktorumuz Prof. Dr. Teoman Dal’ın hizmetlerini yurt dışındaki hastalarına sunmak üzere kurduğumuz ve tasarladığımız AestheticFace İstanbul web sitesini yayına aldık.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can’ın web sitesi ve sosyal medya hesapları bizimle birlikte büyüyor.

Kulak, burun, boğaz ve estetik alanında uzmanlaşmış Op. Dr. Yusuf Can için uluslararası alanda temsil edecek bir web sitesi tasarımı yaptık. Sosyal medya yönetimi de eşsiz tasarımlar ve içerikler ile Dijital Sağlık Ajansı tarafından yürütülmeye devam ediyor.

Doç. Dr. Savaş Karataş web sitesi tasarımı için bize güvendi!

Alanında deneyimli Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Savaş Karataş için etkili ve ilgi çekici bir web sitesi hazırladık.

Doç. Dr. Ahmet Güven’in İnternet Sitesi Yayında!

Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi alanında başarılara imza atan Doç. Dr. Ahmet Güven, web sitesinin yönetimini ve SEO çalışmalarını Dijital Sağlık Ajansı’na emanet etti!

Op. Dr. Demet Ağras Web sitesinin SEO ve Google Reklam Stratejileri konusunda Dijital Sağlık Ajansı’nı öneriyor!

Uyguladığı güncel, çağdaş yöntemlerle alanında başarıyı yakalayan tecrübeli Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Demet Ağras ile SEO ve Google Reklam çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Prof. Dr. Hüsnü Hakan Mersin SEO konusunda Dijital Sağlık Ajansı’na Güveniyor!

Tecrübeli Genel Cerrahi ve Cerrahi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. H. Hakan Mersin’in web sitesini ve SEO stratejisini yönetmenin gururunu yaşıyoruz!

Prof. Dr. Koray Ağras’ın Google Reklam Çalışmaları ve SEO Stratejileri Bize Emanet!

Alanında uzun yıllardır üstün başarılara imza atan Erişkin ve Çocuk Ürolojisi Uzmanı Prof. Dr. Koray Ağras, SEO ve Google Reklam çalışmaları için Dijital Sağlık Ajansı’nı tercih ediyor.

Psikiyatrist Doç. Dr. Hakan Delibaş; SEO ve video prodüksiyon ihtiyaçları için Dijital Sağlık Ajansı’nı tercih etti!

SEO çalışmalarını yürüttüğümüz sevgili doktorumuz Doç. Dr. Hakan Delibaş’a aynı zamanda soru-cevap videolarının çekimi ve prodüksiyon işlemlerini de tamamladık.

Obezite & Metabolik Cerrahi uzmanı Prof. Dr. Koray Tekin’in web sitesi ve SEO çalışmalarını Dijital Sağlık Ajansı Yürütüyor!

Alanında oldukça başarılı çalışmalara imza atan Prof. Dr. Koray Tekin’e tam istediği gibi bir web sitesi hazırlamanın ve SEO çalışmalarında kısa sürede yüksek performans elde etmenin gurunu yaşıyoruz!

Türkçapar Bariatrics, dijital yolculuğuna Dijital Sağlık Ajansı ile Devam Etme Kararı Aldı!

Obezite tedavisinde ve gastrik ameliyatlarda uzun yıllardır üstün başarılara imza atan Prof. Dr. Sayın Ahmet Türkçapar ve ekibinden oluşan Türkçapar Bariatrics’in web sitesi Dijital Sağlık Ajansı’na emanet.

Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan Youtube Kanalını Bize Teslim Etti

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Semih Ayhan’ın estetik uygulamalar ile ilgili soru – cevap videolarını en kısa sürede Youtube kanalında yayınlayacağız.

Psikiyatrist& Psikoterapist Doç. Dr. Adnan Çoban’ın SEO Çalışmalarında Büyük Başarı

Psikiyatrist& Psikoterapist Doç. Dr. Adnan Çoban’ın web sitesinde uyguladığımız SEO çalışmaları her geçen gün meyve vermeye devam ediyor!

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!