Neden Sadece Google Reklam Yeterli Değil?

Google reklam (Google Ads) eski adı ile Adwords; dijital pazarlama alanında günümüzde kadar SEO çalışmaları ile karşılaştırılmış ve nihayetinde bir sonuca varılamamıştır. Öyle ki Google reklam ile SEO’yu karşılaştırma elma ile armutu karşılaştırmaktan farksızdır. Her iki çalışmada tek başına çok güçlü birer pazarlama yöntemi olmakla birlikte yeni medya alanında potansiyel hastaları bulma alanında oldukça etkilidir. Gelin SEO ve Google Reklam çalışmalarının hastalarınızın sizi hangi yollar ile bulmasını sağlıyor; inceleyelim… 

Sosyal Medya Stratejisinde Reklam Yönetimi ve Bütçe Belirleme

Sosyal medya stratejisinin en önemli birimlerinden biri de reklam yönetimidir. Reklam yönetimi denilince her marka sahibinin kafasında ekstra bütçe ayırma düşüncesi açığa çıksa da iyi optimize edilmiş bir reklam; minimum bütçe ile maksimum performansı hedeflenir. Bu nedenle ekstra bütçeyi hedef kitlenize direkt yönlendirmek oldukça önemlidir.

Markalaşma Sürecinde SEO

SEO (arama motoru optimizasyonu), web sitenizin yazılım ve içerik birimlerinde kaliteli olmasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda web sitenizin dışındaki mecralarda da çalışmalar sürdürülerek web sitenizin referans olarak gösterilmesini sağlamaktadır. Bu sürecin uzun soluklu olduğu unutulmamalıdır.

Doktorlar ve Sağlık Kurumlarına Marka Bilinirliği

Doktorlar ve sağlık kurumlarının marka bilinirliğinin sağlanması elbette diğer sektörlerdeki kurumların marka bilinirliği çalışmalarından farklıdır. Bunun nedeni; marka bilinirliğinin dijital ortamda sağlanmasının yanı sıra toplumsal olaylara sağduyu, etik kurallarına aidiyet de ön plana çıkmalıdır.

Hedef Kitlenizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Dijital pazarlama olanaklarından yüksek performans sağlamanın başlıca yolu hedef kitlenin en iyi şekilde belirlenmesidir. Peki siz hedef kitlenizi ne kadar iyi tanıyorsunuz; dahası çalıştığınız dijital ajans ne kadar iyi tanıyor?

Diş Hekimliği İçin Sosyal Medya Yönetimi

Diş hekimliği için sosyal medya yönetimi; sağlık sektöründeki diğer profesyoneller için olduğu gibi oldukça önemlidir. Bunun nedeni; toplumun büyük bir bölümünün ‘dişçi koltuğu’ fobisi yaşadığını düşünmesi ile birlikte her geçen gün ağız ve diş sağlığı alanında yeni tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulanıyor olmasıdır.

Video Reklam Ajansı Nedir?

Video; dijital pazarlamada son yıllarda oldukça önemli bir içerik haline gelmiştir. Bunun nedeni olarak; global ölçekte hızlanan dünya, insanların metin okumaya zamanlarının olmaması, video içerik ile kısa zamanda çok daha fazla veri paylaşılabilmesi ve dahası sayılabilir.

Doktorlara Özel SEO Teknikleri

Doktorlara özel SEO çalışmaları; doktorların web sitelerini yazılım, tasarım ve içerik alanlarında kaliteli hale getirmek, web sitesi ziyaretçilerini arttırmak ve arama sonuçlarında ilgili web sayfasının üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacı ile uygulanan çalışmalar bütünüdür.

Psikiyatristler İçin Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal medya; sağlık alanında özellikle doktorlar için oldukça verimli bir alan. Ancak sosyal medya çalışmalarından nitelikli dönüş alınabilmesi için dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunuyor. Bu yazımızda özellikle psikiyatristler için sosyal medya stratejisi nasıl geliştirilmelidir; söz edeceğiz.

SEO Stratejisinde Sayfa Hızının Önemi

SEO’da sayfa hızı; kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların ilgili içeriğe hızlı bir şekilde ulaşabilmesi; diğer web sitelerine tıklama oranını düşürmesi açısından da mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Kadın Doğum Doktorları İçin Sosyal Medya Stratejisi

Sağlık profesyonelleri doğru bir sosyal medya stratejisi ile hem kendilerini hem de hizmetlerinin tanıtımlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir ve kısa zamanda topluluk oluşturabilirler.

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!