Web Tasarımı

Dijital Sağlık Ajansı olarak 20 yıllık tecrübemize sırtımızı yaslıyor; tüm dijital ihtiyaçlarınız için geleceğe yön veren adımlar atıyoruz. Web sitesi, SEO danışmanlığı ve sosyal medya yönetiminin yanı sıra size özel görsel, video ve yazınsal içerikler üretiyoruz. 

SEO

SEO (search engine optimization) kısaca arama motoru optimizasyonu olarak açıklanmakla birlikte; web sitenizin, tasarım ve içerik yönünden Google arama motoruna uygun olacak halde dönüştürülmesi; başka sitelerin web sitenize referans olmasının sağlanması için uygulanan adımlar bütünüdür.  

Sosyal Medya

Hastalarınızın size daha yakın olmasını mı istiyorsunuz? Doğru strateji ile sürdürülen sosyal medya yönetimi, sizi hastalarınız ile yakınlaştırmakla kalmaz; hedef kitlenizi çoğaltır ve itibarınızı yükseltir.

Metin Yazarlığı

Dijital alanda reklam ve tanıtım faaliyetlerini yürüten her marka; benzersiz metin, görsel ve video içeriklere ihtiyaç duymaktadır. Web sitenizin zenginleşmesi, SEO çalışmalarında daha nitelikli dönüşler alınması, sosyal medya çalışmalarında ise alanınıza uygun hastaların ihtiyacı olan bilgilerin özgün bir şekilde oluşturulması açısından profesyonel içerik üreticiler ile çalışmak oldukça etkilidir.

Video & Fotoğraf

Video ve fotoğraf çekimi ve çekim sonrası bilgisayar ortamında uygulanan edit süreçleri sonrasında kaliteli, benzersiz ve tamamen size ait olan içerikler elde etmenizi sağlamaktadır.

Google Reklam

Daha çok randevu araması, daha çok web sitesi tıklaması ve daha çok görüntüleme mi almak istiyorsunuz? Google Ads ile tüm bunları mümkün kılıyoruz!

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları, günümüzde doktorlar için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü sosyal medya platformları, geniş bir kullanıcı ağına sahiptir ve birçok insan bu platformlarda vakit geçirir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Bir internet siteniz var, performansını merak mı ediyorsunuz? Bir sosyal medya ya da SEO ajansı ile çalışıyorsunuz ancak yeteri kadar dönüş alamadığınızı mı hissediyorsunuz? Profesyonel ekibimiz; dijital dünyada görünürlüğünüzü nasıl arttıracağınız konusunda danışmanlık sağlıyor!

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!