Web Tasarımı

Dijital Sağlık Ajansı olarak 20 yıllık tecrübemize sırtımızı yaslıyor; tüm dijital ihtiyaçlarınız için geleceğe yön veren adımlar atıyoruz. Web sitesi, SEO danışmanlığı ve sosyal medya yönetiminin yanı sıra size özel görsel, video ve yazınsal içerikler üretiyoruz. 

SEO

SEO (search engine optimization) kısaca arama motoru optimizasyonu olarak açıklanmakla birlikte; web sitenizin yazılım, tasarım ve içerik yönünden Google arama motoruna uygun olacak halde dönüştürülmesi; başka sitelerin web sitenize referans olmasının sağlanması için uygulanan adımlar bütünüdür.  

Sosyal Medya

Hastalarınızın size daha yakın olmasını mı istiyorsunuz? Doğru strateji ile sürdürülen sosyal medya yönetimi, sizi hastalarınız ile yakınlaştırmakla kalmaz; hedef kitlenizi çoğaltır ve itibarınızı yükseltir.

İçerik Üretimi

Dijital alanda reklam ve tanıtım faaliyetlerini yürüten her marka; benzersiz metin, görsel ve video içeriklere ihtiyaç duymaktadır. Web sitenizin zenginleşmesi, SEO çalışmalarında daha nitelikli dönüşler alınması, sosyal medya çalışmalarında ise alanınıza uygun hastaların ihtiyacı olan bilgilerin özgün bir şekilde oluşturulması açısından profesyonel içerik üreticiler ile çalışmak oldukça etkilidir.

Video & Fotoğraf

Video ve fotoğraf çekimi ve çekim sonrası bilgisayar ortamında uygulanan edit süreçleri sonrasında kaliteli, benzersiz ve tamamen size ait olan içerikler elde etmenizi sağlamaktadır.

Dijital Reklam

Reklam ve tanıtım faaliyetleri; bireysel internet kullanımının artması ile birlikte çok daha zenginleşmiş; hedef kitleye daha hızlı ulaşmaya başlamıştır. Dijital ortamda uygulanan reklam çalışmaları kısaca ‘dijital reklam’ olarak tanımlanmış ve bu alanda pek çok reklam türü geliştirilmiştir.

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!